0_Магазин.ПорталЗанимливости

САД: Дедо Мраз, сепак, не мора да прими вакцина против Ковид-19

Речиси е извесно дека вакцината против коронавирусот ќе биде одобрена кон средината на ноември, и први во тој ред се здравствените работници.

Back to top button
Close
Close