СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

САД: Буџетот на Бајден од 6.000 милијарди долари предвидува бројни социјални програми

Реализацијата на тој план, сепак, ќе зависи од оданочувањето на корпорациите и богатите, јавија американските медиуми.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close