0_Web_АктуелноSvet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

САД ја повикаа Русија да дозволи независни лекари да го посетат и прегледаат Навални

САД ја повикаа Русија да им дозволи на независни лекари веднаш да го посетат Алексеј Навални и повторно предупредија дека Москва ќе сноси последици доколку нешто му се случи на опозиционерот додека е во затвор.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close