0_Web_AktualeEvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Rusia filloi me tërheqjen e trupave dhe pajisjes nga Krimeja

Rusia sot filloi tërheqjen e trupave të vendosur përkohësisht në gadishullin e Krimesë, një veprim që mund të ndihmojë në mospërshkallëzimin e tensioneve të Moskës me Kievin dhe vendet perëndimore, njoftoi DPA.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close