0_Web_AktualeEvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Rusia dhe OBSH-ja biseduan për përmirësim urgjent të vaksinave kundër Kovid-19, Sputnik V

Ministri rus i Shëndetësisë, Mihail Murashko bisedoi dje me drejtorin e përgjithshëm të Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH), Tedros Adanom Gebrejesus, në lidhje me kërkesën e Rusisë për miratim urgjent për përdorimin e vaksinës Sputnik V.

Back to top button
Close
Close