EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Rusi: Ndërpriten interneti dhe telefonat celularë gjatë protestave për mbështetje të Navalnit

Shërbimet e operatorëve celularë dhe interneti në Rusi u ndërprenë sot, njoftoi ueb-faqja dovndetector.ru në momentin kur policia godiste demonstruesit e tubuar që kërkonin lirimin nga burgu të liderit të opozitës ruse Aleksei Navalni.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close