ЕвропаСвет.Слајдер

Русија прераспоредува воени бродови

Руското Министерство за одбрана соопшти дека прераспоредува 10 бродови од Касписко во Црно Море

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close