0_Спорт.ПорталФудбал

Руфати: Казахстан не е наивна репрезентација

Македонскиот репрезентативец Агрон Руфати смета дека утрешниот дуел против Казахстан нема да биде воопшто лесен.

Back to top button
Close
Close