0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeParashkimi i motitServise informueseShoqëri

Rritje të vranësirave, erë veriore dhe temperatura të ulëta në mëngjes, paralajmërojnë meteorologët

- Rritje e përkohshme e vranësirave dhe erë mesatare veriore, e cila përgjatë Vardarit do të përforcohet, paralajmërojnë meteorologët për nesër në vend.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close