0_Infopako.Portal0_Maqedoni.PortalParashkimi i motitShoqëri

Rritje e temperaturës në ditët në vijim, të mërkurën pasdite shi lokal dhe bubullima

Në ditët në vijim moti do të jetë me diell me vranësira të vogla deri në mesatare dhe me erë të dobët deri në mesatare në juglindje dhe temperatura ditore do të rritet. Të mërkurën, kryesisht pasdite, do të ketë reshje lokale të shiut dhe bubullima, kumtoi Drejtori për punë hidrometeorologjike

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close