0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderShoqëri

Rritet numri i të infektuarve dhe i të vdekurve me Kovid-19, Filipçe kërkon miratim urgjent të ndryshimeve kushtetuese

Vala në vjeshtë të Kovid-19 po merr një hov gjithnjë e më të madh. Numri i të sëmurëve po rritet, ndërsa shtetet vendosin masa më të ashpra në përpjekje që ta parandalojnë përhapjen e virusit.

Back to top button
Close
Close