0_Web_Ballina - SllajderBallkanBallkan.PortalSvet.Slajder

Rreth i dytë i zgjedhjeve në Rumani

Në Rumani sot mbahet rrethi i dytë i zgjedhjeve presidenciale në të cilat marrin pjesë presidenti aktual, Klaus Johanis dhe ish-kryeministrja, Viorica Dançilla.

Back to top button
Close
Close