BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Rregullatorët amerikanë e kanë shtyrë rekomandimin për vaksinën e Xhonson dhe Xhonson

Komisioni i ekspertëve në Qendrën për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve në SHBA (CDC) sot solli vendim për ta shtyrë vendimin për vaksinën e "Xhonson dhe Xhonson", njoftoi DPA.

Back to top button
Close
Close