0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikë

Rot: Shpresoj për vlerësim pozitiv në Bundestag deri në tetor

- Ministri gjerman për Evropë, Mihael Rot deklaroi se strategjia për zgjerim është më rëndësi të madhe për BE-në dhe u angazhua për hapjen e negociatave për anëtarësim me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë.

Back to top button
Close
Close