0_Sport,PortalFutbollSport.Slajder

Ronaldo sërish pozitiv me koronavirus

Kristiano Ronaldo sërish është pozitiv me koronavirus dhe nuk do të luajë në ndeshjen e Ligës së kampionëve kundër Barcelonës të mërkurën.

Back to top button
Close
Close