0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderMakedonija.SlajderPolitikë

Romeo: Procesi i zgjerimit nuk është i vdekur dhe nuk duhet të zhgënjehemi

Ballkani Perëndimor është pjesë e Evropës dhe duhet të jetë pjesë e BE-së, Procesi i zgjerimit nuk është i vdekur dhe nuk duhet të zhgënjehemi dhe në kohë sa më të shpejtë shpresojmë se do të kemi sukses ta vazhdojmë në Këshillin e Evropës, deklaroi ambasadori i Italisë, Karlo Romeo në intervistë për televizionin Tellma.

Back to top button
Close
Close