0_Web_АктуелноSvet.SlajderБалканБалкан.Портал

Романија договори трипартитна влада на десниот центар

-Сигурен сум дека тоа ќе биде стабилна влада ... посветена на интересите на граѓаните, рече Циту, кој по професија е економист, а докторирал во САД.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close