0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Рома најверојатно продолжува со Алегри

Италијанскиот фудбалски стратег Масимилијано Алегри би можел да го наследи Пауло Фонсека на клупата на калчолигашот Рома, објавија денеска италијанските медиуми

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close