0_Магазин.ПорталСцена

„Ролинг стоун“: „Еј-си-ди-си“ немаат идни планови со Аксл Роуз

Јанг го пофали Роуз и рече дека ќе му биде „засекогаш благодарен“ на вокалистот што го замени фронтменот на групата на турнејата под наслов „Камен или биста“ (Rock Or Bust).

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close