BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Rohani i bëri thirrje Bajdenit që SHBA-ja të kthehet në marrëveshjen bërthamore

Presidenti iranian Hasan Rohani i bëri thirrje sot presidentit të spozgjedhur amerikan Xho Bajden që të kthehet në marrëveshjen bërthamore të vitit 2015 dhe të heqë sanksionet kundër Republikës Islamike të Iranit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close