0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерПолитика

Рочиштето за „Титаник“ одложено за 17 март поради изолација на судијата Огнен Ставрев

Поради изолација на членот на Судечкиот совет, Огнен Ставрев, кој имал контакти со лица позитивни на Ковид-19, за денеска најавеното рочиште за предметот „Титаник“ е одложи за 17 март.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close