0_Магазин.ПорталСцена

Роберт Патинсон прогласен за најтажниот човек во светот

Папараци го „уловија“ актерот Роберт Патинсон во длабока тага, но корисниците на Интернет сметаа дека тоа е многу забавно.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close