0_Спорт.ПорталФудбал

Роџерс го оправда заминувањето на Мегваер во Јунајтед

И покрај продажбата на Мегваер, Роџерс забележа одличен старт на новата сезона и неговиот тим моментно е на третото место во Премиер лигата.

Back to top button
Close
Close