BallkanBallkan.PortalKorrespondentë Botë

Rikonstruim i qeverisë greke, ndryshime në disa Ministri, Dendias mbetet në MPJ

Kryeministri grek Kirjakos Micotakis bëri ndryshime në disa ministri dhe ndryshoi pozicionin e zëdhënësit të qeverisë gjatë rikonstruimit të sotëm të qeverisë së tij, raporton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Back to top button
Close
Close