0_Магазин.ПорталСцена

Рики Мартин и неговиот сопруг го добија четвртото дете

Рики Мартин е во брак со сликарот две години и веќе ги имаат 11-годишните близнаци Матео и Валентино и 8-месечната ќерка Лусија.

Back to top button
Close
Close