0_Magazinë.PortalSkena

Rihana u kërkoi falje myslimanëve , pasi i ofenoi pa qëllim me një këngë

Këngëtarja dhe stilistja Rihana u kërkoi falje fansave të saj myslimanë sepse në shfaqjen e saj në internet ishte përdorur një këngë fyese.

Back to top button
Close
Close