0_Магазин.ПорталСемејство

Ричи Самбора не жали за напуштањето на „Бон Џови“

Самбора жртвувал многу во период кога Ејва имала 15-16 години, а мајка ѝ имаше проблеми со своето семејство, а потоа и со законот. Тоа го сторил за да минува повеќе време со ќерка му. Тој е многу горд на тој свој потег.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close