BotëBotë.Portal

Riadi dhe Uashingtoni bënë thirrje për deeskalim në Jemen

Trashëguesi saudit i fronit, princi Mohamed bin Salman dhe sekretari amerikan i Shtetit, Majk Pompeo sot bënë thirrje në deeskalim i situatës në Jemen.

Back to top button
Close
Close