Svet.SlajderСветСвет.Портал

Ријад: Мина поставена од Хутите погоди товарен брод во Црвено Море

Морска мина поставена од јеменските бунтовници Хути денеска погоди товарен брод во Црвено Море, јави саудиската телевизија ал Екбарија

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close