0_Спорт.ПорталSport.SlajderРезултатиФудбал

Резултати од дуелите од второто коло во Лига Европа

Најсериозен интерес во второто коло предизвика мечот помеѓу АЗ Алкмар и Манчестер Јунајтед, во кој „црвените ѓаволи“ стигнаа само до бод.

Back to top button
Close
Close