0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталВидео изјаваОпштество

„Ретвитни оброк“ третпат во Кабинетот на претседателот Пендаровски

Претседателот Стево Пендаровски, неговата сопруга Елизабета Ѓоргиевска и членови на Кабинетот денеска подготвуваа храна за бездомни и социјално загрозени лица, како поддршка на долгогодишната активност на неформалната граѓанска иницијатива „Ретвитни оброк“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close