0_Web_Избор на уредникот0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерПолитика

Оптимизам во Скопје по најавените иницијативи за помош на Грција во спорот со Софија

Во Северна Македонија опстојува оптимизмот за надминување на блокадата на Софија на патот на евроинтеграциите, особено по понудените идеи од Грција кои би можеле да помогнат во постигнување на целта.

Back to top button
Close
Close