0_Maqedoni.PortalShoqëri

Reshje të borës në disa akse rrugore, trafiku zhvilohet pa ndalesa

Reshje të borës këtë mëngjes ka në Kodrën e Diellit, Mavrovë, Strazhë dhe në Presekë, por sipas informacioneve të NP "Rrugët e Maqedonisë" bora për momentin nuk qëndron gjatë në rrugë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close