Svet.SlajderДописници СветСветСвет.Портал

Републиканскиот сенатор Мит Ромни не гласал за Трамп

Сенаторот од Јута, репубиканецот Мит Ромни, не гласал за Доналд Трамп на претседателските избори во САД

Back to top button
Close
Close