Basketboll

Reprezentacioni i kadetëve të Maqedonisë në basketboll në ndeshje të dyfishtë me Turqinë

Reprezentacioni i Maqedonisë i përbërë nga basketbollistë deri 16 vjeç sonte dhe nesër me fillim prej orës 20:00 do të luajë dy ndeshje me seleksionimin adekuat nacional të Turqisë.

Back to top button
Close
Close