0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderОпштество

Реновиран Здравствениот дом „Д-р Хаим Абраванел“ во Битола

Во Здравствениот дом „Д-р Хаим Абраванел“ во Битола се изврши комплетна обнова на внатрешните простории, ходниците, работните простории, педијатриската служба, вакциналните пунктови, превентивната служба, превентивната стоматологија и делот каде се чуваат вакцините од редовниот календар.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close