0_Македонија.ПорталОпштествоСкопје

Реновиран болничкиот објект за пациенти мажи во Психијатриската болница „Скопје“

Во ЈЗУ Психијатриска болница “Скопје“, денеска свечено ќе биде пуштен во употреба комплетно реновиран болнички објект.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close