0_Maqedoni.PortalKronikëKronikë.PortalMakedonija.SlajderPolitikë

Remenski nuk ndjen faj për rastin “Reket”

- Deputetja Frosina Remenski pasi u rrëfye në Gjykatën Penale para gjykatësit të procedurës paraprake për rastin "Reket" në deklaratë për mediet tha se nuk ndjehet fajtore dhe se pret që Prokuroria ta dëshmojë atë për të cilën fajësohet. Derisa nuk dëshmohet faji me vendim të plotfuqishëm gjyqësor, thotë, ajo është a pafajshme.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close