0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderBallkanBallkan.PortalKorrespondentë BotëMakedonija.SlajderShoqëri

REL: Nga Kovaks për Maqedoninë e Veriut, BeH-në dhe Kosovën nga 100.620 doza të vaksinës Fajzer

Afërsisht 14,1 milion doza të vaksinave  Fajzer/BioNTek do të shpërndahen në 47 vende në kuartalin e dytë të këtij viti, njoftoi sot Lidhja globale për vaksina dhe imunizim (Gavi), lajmëroi korrespondenti i MIA-s nga Beogradi.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close