BallkanBallkan.PortalKorrespondentë Botë

Rekord i ri negativ në Greqi, 1.690 të sapoinfektuar

Në 24 orët e kaluara në Greqi, janë regjistruar 1.690 raste të reja të Kovid-19 në Greqi, që është rekord i ri negativ për vendin dhe për të katërtën ditë me radhë numri i personave të sapoinfektuar është mbi 1.000, njofton korrespondenti i MIA-s nga Athina.

Back to top button
Close
Close