Ballkan

Rekord 19 viktima nga Kovid-19 dje në Kosovë

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik të Kosovës ka njoftuar se në 24 orët e fundit, si pasojë e koronavirusit kanë vdekur 19 pacientë dhe janë regjistruar 711 raste të reja me Kovid-19.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close