Дописници МКДОпштински вести

Реконструктивни зафати на објектот на ОВР Гевгелија

На зградата на ОВР Гевгелија и полициската станица од општа надлежност, во тек се градежни активности за нејзина темелна реконструкција.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close