Дописници МКДОпштински вести

Реконструкција на внатрешноста на спортската сала „Младост“ во Неготино

По потпишувањето на договорот помеѓу Општина Неготино и фирмата изведувач на работите „Нет инвест груп“, извршен е вовед во работа за реконструкција на внатрешноста на спортската сала „Младост“. Оваa информација ја соопшти попладнево неготинскиот градоначалник Тони Делков.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close