ОпштествоОпштински вестиСкопје

Реконструкција на објектот „Цвет“ на градинката „Фидани“ во Чаир

Во објектот „Цвет“ на градинката „Фидани“ во  Чаир денеска ќе бидат презентирани реализираните работи за целосна реконструкција на овој објект.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close