0_Македонија.ПорталБизнисБизнис.ПорталДописници МКДЕкономија

РЕК Битола до крајот на годината ќе добие А-интегрирана екодозвола

РЕК Битола до крајот на годината ќе добие А-интегрирана еколошка дозвола, изјави генералниот директор на РЕК Битола, Златко Ќурчиевски.

Back to top button
Close
Close