0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderShoqëri

Regjistrohen 984 raste të reja me Kovid-19, 24 të vdekur dhe 631 pacientë të shëruar

Në 24 orët e kaluara janë bërë 2.995 testime, ndërsa janë regjistruar 984 raste të reja të Kovid-19.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close