0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderShoqëri

Regjistrohen 890 raste të reja me Kovid-19, 1024 janë shëruar dhe 35 kanë vdekur

Sipas të dhënave nga Instituti për shëndet publik gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 3.284 testime, prej të cilëve janë regjistruar 890 raste të reja me Kovid-19, si dhe 1.024 pacientë të shëruar dhe 35 persona kanë vdekur.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close