0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderMakedonija.SlajderShoqëri

Regjistrohen 870 raste të reja me Kovid-19, 14 të vdekur dhe 292 pacientë të shëruar

Në 24 orët e fundit janë bërë 2.647 testime, ndërsa janë regjistruar 870 raste të reja me Kovid-19, janë shëruar 292 pacientë dhe 14 e kanë humbur jetën, informojnë nga Ministria e Shëndetësisë.

Back to top button
Close
Close