0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeShoqëri

Regjistrohen 824 raste të reja me Kovid-19, 682 pacientë të shëruar dhe 31 të vdekur

Regjistrohen 824 raste të reja me Kovid-19 në 24 orët e fundit nga 3.988 testimet e bëra. Janë shëruar 682 pacientë, ndërsa kanë vdekur 31 prej të cilëve më i riu është 38 vjeç. 

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close