0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderPolitikë

Regjistrohen 672 kundërvajtje për mosmbajtjen e maskës

Gjatë 24 orëve të kaluara në territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut lidhur me masën për mbajtjen e mbrojtjes personale janë regjistruar 672 kundërvajtje.

Shkup, 26 qershor 2020 (MIA) – Gjatë 24 orëve të kaluara në territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut lidhur me masën për mosmbajtjen e mbrojtjes personale janë regjistruar 672 kundërvajtje.

Ministria e Punëve të Brendshme edhe sot u bëri apel qytetarëve t’i respektojnë masat dhe protokollet e sjella nga Qeveria me qëllim të ballafaqimit me Kovid-19. shk/

 

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close